Pokyny k Platbe bankovým prevodom

Vážený zákazník,

ďakujeme vám za výber našich produktov. Pre dokončenie vašej objednávky prosím postupujte podľa nasledujúcich pokynov k platbe bankovým prevodom.

Dôležité Pokyny:

Úhrada prostriedkov: Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Použite prosím nasledujúce údaje pre bankový prevod:

  • Názov banky: Slovenská sporiteľňa
  • Číslo účtu: 5210046819/0900
  • IBAN: SK17 0900 0000 0052 1004 6819
  • SWIFT/BIC kód: GIBASKBX
  • Meno príjemcu: Mário Bulla – MB
  • Adresa príjemcu: Nová ulica 297/41, 919 30 Jaslovské Bohunice

Identifikácia platby: Ako referenciu pri platbe použite číslo vašej objednávky. Toto zabezpečí rýchlu identifikáciu vašej platby a spracovanie vašej objednávky.

Lehota pre platbu: Platba musí byť uskutočnená do 5 pracovných dní, inak bude vaša objednávka zrušená.

Potvrdenie platby: Objednávka nebude odoslaná, pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet začneme pripravovať vašu objednávku.

Upozornenie: Uskutočnite platbu čo najskôr, inak tovar nemusí byť dostupný ak sú nízke skladové množstvá a vaša objednávka bude automaticky zrušená. Finančné prostriedky budú v takom prípade vrátené na váš účet do 10 pracovných dní.

Kontaktujte nás:

V prípade nejasností alebo otázok súvisiacich s platbou bankovým prevodom nás prosím neváhajte kontaktovať na shop@mallekol.com . Sme tu, aby sme vám pomohli.

Ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa na úspešné dokončenie vašej objednávky.

S pozdravom,

Tím mallekol.com